Nisja Nga
Destinacioni
Data e nisjes
S H
Data e Kthimit
S H
I rritur
Foshnje (nen 2 vjec)
Femije (2-11)
I Ri(12-24)
Të moshuar (Mbi 60 Vjeç)
Ekonomi
Premium Ekonomi
Biznes
Shfaq Vetëm Fluturimet Direkte
Pushime Ekzotike te Personalizuara - Muaj Mjalti
Ture Kulturore
Evente Sportive - Ndeshje Futbolli - Bileta Ndeshje Futbolli
Makina me Qera Brenda dhe Jashte Shqiperise
Rezervo Bileta Avioni Online
Hotele ne Gjithe Boten
Na Kontaktoni
Pushime dhe Relaks ne Hotel Tre Canne, Budva
Hotel Tre Canne eshte nje simbol i arkitektures moderne ne Budva, duke lene nje pershtypje mbreselenese tek gjithkush, d...
Na Kontaktoni
Pushime ne Hotel Arxhena, Brod
Kaloni dite relaksi dhe shlodhjeje ne Hotel Arxhena ne Brod, Prizren, Kosove.Te Perfshira: 1: Mëngjesin  dhe d...
Na Kontaktoni
Viti i Ri ne Moskva Hotel, Budva
Kaloni nderrimin e viteve ne Moskva Hotel 4* ne Budva, Mali Zi Moskva Hotel 4* per 2 netë -  140 € p/person...
Na Kontaktoni
Eksploro Barcelonen, Barcelona
Union Travel ju sjell udhetim ndryshe ne Barcelone, Spanje. Udhetimi per 3 nete/4 dite : 💖Barcelone 💥4 ditë...
Na Kontaktoni
Fundjave ne Venezia, Venezia
Union Travel ju sjell Fundjavat  ndryshe ne Itali. Kaloni nje fundjave ne qytetin e te dashuruarve Venezia.Udhetimi per...
Na Kontaktoni
Fundjave ne Medjugroje - Mostar, Medjugorje
DITA PARE: Nisja ne oren 4:00 nga Tirana mbrapa muzeut kombetar drejt qyetit te Shkodres. Pas kalimit te pikes kufita...
Na Kontaktoni
Krishtlindje Beograd, Beograd
Dita e Parë: Nisja nga Tirana me autobus në drejtim të Maqedonisë. Gjatë rrugës, pushime per kafe dhe ...
Na Kontaktoni
Fundjave ne Janine & Meteora, Meteora
Dita e Parë; Nisja nga Tirana në oren 5.30 dhe udhëtimi me autobus për në Janinë. Pushime të shkurtra gj...
Na Kontaktoni
Udhetim Prizren - Gjakove, Prizren
Nese nuk jeni nje turist tradicional, nga ata qe kerkojne te kalojne kohen dhe te harrojne per disa caste problemet e di...
Na Kontaktoni
Viti i Ri 2018 ne Budapest, Budapest
Dita e Parë: Fluturimi Direkt për në Budapest. Nisja më 15.30 - Mbrritje më 17.00. Transfertë Aeroport - ...
Na Kontaktoni
Festat e Nentorit ne Firenze, Firenze
Union Travel dhe Fly Ernest ju sjellin festat e Nentorit ndryshe ne Firenze - Itali.Udhetimi per 2 nete/3 dite : 22 - 24...
Na Kontaktoni
Krishtlindje ne Janine - Meteora, Janine
Dita e Parë: Nisja nga Tirana në oren 5.00 dhe udhëtimi me autobus për në Janinë. Pushime të shkurtra...
Na Kontaktoni
Amsterdam, Amsterdam
Union Travel ju sjell udhetim ndryshe ne Hollande. Udhetimi ne Amsterdam. Udhetimi per 3 nete/4 dite : 💖Ams...
Na Kontaktoni
Fundjave ne perlen e Adriatikut Dalmat, Split
DITA PARE: SIBENIK Nisja ne oren 4:00 nga Tirana. Pas kalimit te pikes kufitare te Muriqanit vazhdim i udhetim nepe...
Na Kontaktoni
Udhetim Turistik ne Verona, Verona
Union Travel ju sjell udhetim ndryshe ne Itali. Udhetimi ne Verona.Udhetimi per 2 nete/3 dite : 💖Verona 💥3 di...
Na Kontaktoni
Paketa Romantike ne Hotel Palas, Petrovac
Kaloni disa dite relaksi ne Hotel Palas ne petrovac, Mal te Zi. Nje hotel luksoz me ambjente relaksuese dhe dhoma modern...
Na Kontaktoni
Bandos Island Resort, Male
Rezervoni  ne fillim bileten tuaj te fluturimit  ne www.biletaime.al ose prane zyrave tona dhe  pastaj mu...
Na Kontaktoni
Krishtlindje ne Stamboll, Stamboll
Dita e Parë: Paraqitja në Aeroportin e Rinasit duhet të bëhet 1 ...
Na Kontaktoni
Vit i re 2018 ne Selanik Stamboll Sofje, Selanik
Dita e Parë: Nisja nga Tirana në oren 5.00 dhe udhëtimi me autobuz nëpërmjet Kapshticës për në Selanik. ...
Na Kontaktoni
Paketa familjare : Avala Resort & Villas 4* , Budva
Super Oferte ne Avala Resort & Villas 4* Ne cmim perfshihet:2 nete ne dhome superiorePija e mireseardhjes ne momenti...

Biletari :

Tel : +355 4 222 8141 / 22 33 373
Fax: +355 4 2228140
Mobile: +355 682049597 / 682049598
             +355 662049597 / 662049598
Email : [oferta turistike]
           [oferta turistike]
           [oferta turistike]
           [oferta turistike]
           [oferta turistike]
           [oferta turistike]

Turizem :

Tel : +355 4 22 33 419
Mobile: +355 66 20 82 915
Email: [oferta turistike]
           [oferta turistike]
           [oferta turistike]
           [oferta turistike]